Jdi na obsah Jdi na menu
 


                            Volkswagen-Touran

ObrazekBlueMotion: dobře vybaven pro automobilovou budoucnost
Touran BlueMotion - varianty výbav Trendline a Highline jsou k dispozici ve verzi BlueMotion. I přes nízké hodnoty spotřeby paliva a emisí CO22: 144 g/km)*. je Touran BlueMotion maximálně agilní. Díky inovativní designové koncepci, přesvědčivé hospodárnosti a vysoké míře dynamiky přinášejí modely BlueMotion vše, co vyžaduje automobilová budoucnost pro sektor životního prostředí a spotřeby (spotřeba paliva: 5,4 l/100km; emise CO

 

Sportovní: paket R-Line pro vůz Touran
Výbava R-Line doplňuje vůz Touran o řádnou porci sportovního charakteru. Ten zajišťuje například sportovní podvozek nebo mřížka chladiče s dvojitými lamelami v provedení matný chróm. V interiéru doplňují dynamický vzhled sportovní highlighty jako je multifunkční kožený volant s hliníkovou dekorací. Svůj „sportovní odznak“ nese Touran vpředu na bocích: logo R-Line.

Když všechno sedí: CrossTouran
Perfektní symbióza individuality a funkčnosti: CrossTouran. Působí jak svébytnou optikou tak vysokou mírou praktičnosti. Robustní mistr proměn je ideálním průvodcem na nevšedních cestách. V neposlední řadě i proto, že je to skutečný prostorový zázrak.

Obrazek